Заробіток на завданнях

Останнім часом дуже популярним став заробіток на завданнях в інтернеті. Звичайно, весь ваш час можуть зайняти і клікові завдання, але якщо ви володієте швидкою реакцією і запам’ятовуєте добре свої дії, доводячи їх до автоматизму, тоді є ймовірність, що ви виконаєте їх дуже швидко. У цьому випадку можна зайнятися більш дорогими завданнями і трохи примножити свій прибуток.

На різних буксах є різні категорії завдань, але в цілому вони всі однакові, тому що рекламодавці скрізь одні й ті ж. Окрема стаття є про заробіток на перегляді реклами https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/424-pereglyad-reklami-za-groshi-v-interneti.html. Цей спосіб також может стати досить корисним для початківців.

Підписки

Цьому типу завдань можна привласнити друге місце після клікових. Хоча підписки можна порівняти з категорією соціальні мережі, тому що і там і тут є схожі дії, але все ж підписки конкретніші і займають менше часу по виконанню. Найчастіше Вам потрібно підписатися на чиюсь поштову розсилку використовуючи свій емейл. Але також в категорії підписок створюють завдання, в яких потрібно підписатися на канал, групу або друга. Оплати мінімальні, але і часу такі завдання особливо не віднімають.

Реєстрації

Суть завдань полягає в тому, щоб зареєструватися на якомусь сайті. Найчастіше пропонують реєстрації з активністю. Це ті, в яких крім реєстрації потрібно залишити кілька коментарів або відгуків. Але також є і реєстрації з більш активними діями, які займуть у Вас більше часу, але при цьому оплата особливо відрізнятися не буде. Хоча є і винятки, рекламодавці можуть проявити щедрість.

Соціальні мережі

Прості завдання, в яких Вам потрібно в якій-небудь соціальній мережі вступити в групу, поставити лайк, додати в друзі і т.д. Чому вони займають четверте місце? Не дивлячись на свою простоту, зазвичай представники цих завдань ставлять дуже багато умов для виконання і мінімальну оплату по завершенню. Рекламодавці намагаються заощадити кожен цент, тому в порівнянні з іншими способами заробітку на завданнях, пристойні оплати бувають рідко.

Заробіток на іграх

Ігрові завдання підійдуть не кожному. Не всі розберуться в іграх, куди і в кого стріляти і т.д. Якщо вже вибирати цю категорію, то намагайтеся шукати завдання з браузерних іграми. На відміну від клієнтських, їх не потрібно качати на комп’ютер. До того ж браузерні ігри набагато простіші в освоєнні і найчастіше завдання можна виконати навіть не вникаючи в гру, так як дуже часто на початковому етапі в грі є стрілка, яка показує куди і коли натискати.

Плюс до всього цього, браузерні ігри схожі. У клієнтських іграх крім завантаження, реєстрації ще й активність потрібна, Ви можете заплутатися і зробити щось не по умові завдання, витративши купу часу на виконання і залишитися без оплати. Ціни тут дуже різні, тому що умови завдань бувають від простої реєстрації та до активності в грі близько дня (буває і більше).

Якщо вже цікавий такий вид завдань, то варто придивитися до умов і уявити приблизний час виконання, тому що іноді оплата гідна, але знову ж таки, дуже рідко перевищить прибуток в порівнянні з кліковими завданнями.

Інші завдання

Сюди можна віднести всякі завдання по інвестиціям, рефералам, завантаженням файлів і т.д. Ціни хоч і бувають непогані, але часто після виконання не виплачують гроші (хоча таке може бути в кожному типі завдань). Вони можуть і не зайняти багато часу, але їх нестабільність, часті розмиті умови, особливо щодо інвестування, не вселяють довіри.

А з наступної статті ви дізнаєтеся як заробити в декреті https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/326-yak-zarobiti-mami-v-dekreti.html.

Схожі записи

Як зауважив київський мер

І це тоді, коли, як зауважив київський мер, середня зарплата по столичному регіону сягає трохи більше 400 гривень, а Київ акумулював левову частку українських фінансів. Так, за даними виконавчого директора

Система закупівель на порталі Прозорро

Торги на порталі Прозорро можуть стати для вас досить цікавим варіантом, так як саме тут можна знайти ті чи інші можливості для вашого проекту. Суть торгів полягатиме головним чином в

У питаннях роботи з індивідуальними замовниками

 І хоча, у питаннях роботи з індивідуальними замовниками фінансисти набувають дедалі більшої компетентності, проте досі лишається чимало проблем. Так, закони України «Про іпотечне кредитування, операції з консолідованим іпотечним боргом та