Як проводяться аукціони з продажу транспорту в Україні

Транспортні засоби, що знаходяться в комунальній чи державній власності та не використовуються, можуть бути продані через систему електронних відкритих аукціонів – Прозорро.Продажі. Ця система гарантує чесне та прозоре проведення онлайн торгів. Для участі в торгах необхідно скористатися одним з торгівельних майданчиків, що акредитовані цією системою. Ознайомитися з цим детальніше можна на сайті Української універсальної біржі sale.uub.com.ua.

Які транспортні засоби продаються та здаються через аукціони

Згідно чинного законодавства, реалізація держмайна в Україні повинна здійснюватися виключно через систему електронних торгів. Це також стосується і транспортних засобів, що знаходяться у власності держави чи муніципальних служб. Через Прозорро.Продажі будь-хто бажаючий може придбати:

 1. легкові автомобілі;
 2. вантажні автомобілі;
 3. техніку спеціального призначення;
 4. сільськогосподарську техніку;
 5. інші види транспорту.

Через електронні аукціони продаються навіть літаки. Тут також можна знайти майно банкрутів, що реалізується по заниженій вартості.

Етапи участі в онлайн торгах

Нужно ли сравнивать цены украинского вторичного авторынка с ценами в США

Для того, щоб стати власником автомобілю чи іншого транспорту, що продається на електронному торгівельному майданчику, необхідно пройти декілька головних етапів:

 • Обрати торгівельну платформу, що має відповідний рівень акредитації в системі Прозорро.
 • Створити особистий кабінет на цій платформі (тобто зареєструватися).
 • Продивитися перелік активних лотів (для спрощення процедури пошуку можна скористатися спеціальним пошуковим фільтром).
 • Знайти цікавий лот та подати заявку на участь в торгах.
 • Сплатити гарантійний внесок (він може становити від 5% до 10% від вартості лоту).
 • Діждатися початку проведення аукціону та прийняти в ньому участь.

Оголошення переможця аукціону

Якщо вас буде обрано переможцем, тобто ваша ціна виявиться найвищою, то по закінченні аукціону ви отримаєте відповідне повідомлення. В ньому будуть вказані деталі торгів та опис лоту, його повна вартість, а також термін сплати. Підписання договору купівлі-продажу на торгівельній платформі здійснюється в електронному вигляді. Для цього обидві сторони договору повинні мати електронний підпис.

Гарантійний внесок буде повернений в разі, якщо учасник не став переможцем торгів. Якщо ж він переміг в аукціоні, а не викупив лот до кінця вказаного терміну, то право на купівлю лоту надається другому по списку кандидату в переможці. При цьому гарантійний внесок першому учаснику повернений не буде. Для того щоб дізнатися більше про реалізацію транспортних засобів через електронні відкриті торги можна скористатися джерелом https://sale.uub.com.ua/ru/filter/vehicles.

При виборі електронної торгівельної платформи необхідно опиратися на відгуки її клієнтів, зручність та зрозумілість інтерфейсу сайту, а також якість роботи служби підтримки, адже саме вона повинна допомогти у випадку виникнення будь-яких питань щодо участі в торгах.

Схожі записи

Приобретение запчастей для сельхозтехники

Современные качественные детали могут иметь принципиально важное значение и обеспечат вас всем необходимым чтобы вы могли рассчитывать на результаты определенного уровня. Следовательно, вам стоит сразу же отыскать надежного продавца деталей,

Як з’ясувалося з деяких виступів…

До того ж, як з’ясувалося з деяких виступів, фінансисти самі не визначилися з основними складовими іпотеки, навіть із тим, якій моделі віддати перевагу: європейській чи американській. Отож, сказавши «а», вони

Як зауважив київський мер

І це тоді, коли, як зауважив київський мер, середня зарплата по столичному регіону сягає трохи більше 400 гривень, а Київ акумулював левову частку українських фінансів. Так, за даними виконавчого директора