Термін дії яких перевищує 10 років…

Звичайно, відсоток угод, термін дії яких перевищує 10 років, вочевидь менший: 653, або 17,4% угод, укладено терміном на 20, а 1118, або 29,8%,— на 30 років. Якщо виходити із співвідношення, що склалося між нашою державою, де поки що на пересічного громадянина припадає 18 кв. м житлової площі, і цивілізованим світом, де та сама цифра вдвічі більша, то нам ще будувати і будувати. В тому числі і за рахунок іпотечних кредитів. З іншого боку, годі думати, що паротяг іпотеки здатен рушити вперед: надто він вже важкий і «революційний».

Хоча, напевно, у тих, хто вчасно оцінив переваги цієї новації, вже є свої козирі. Так, колись, збираючись іти походом на Англію, великий імператор Наполеон висловив сумнів щодо винаходу нового рушія, який тоді застосовувався на пароплавах: кінцевий результат навряд чи могла передбачити Європа. Так і з іпотечними кредитами: що називається, і хочеться, і колеться.

Поки що справу із законодавчим врегулюванням нібито полагоджено, хоча, як констатують деякі фахівці, Закон України «Про іпотеку» не впливає ані на обсяги житлового кредитування, ані на рівень кредитних ставок, ані на ціну нерухомості, ані, зрештою, на поведінку потенційних кредиторів і позичальників. Воно і зрозуміло, адже, як слушно висловився пан Волков, Закон «Про іпотеку» — це базовий закон, який сам по собі ситуацію на ринку змінити не може. 

Схожі записи

Купівля природного газу та інших енергетичних ресурсів на Прозорро

Якщо ви бажаєте почати торгувати тими чи іншими енергетичними ресурсами на порталі Прозорро, то реально можна розраховувати на те, що саме у цьому плані вам можуть допомогти певні акредитовані майданчики.

Преимущества стеклянных и деревянных межкомнатных дверей

Не всегда так легко подобрать межкомнатные двери, чтобы они идеально вписались в интерьер помещения. Порой, этому могут мешать различные сторонние факторы. Какие-то двери могут не подходить под интерьер из-за неудачно

Критерии выбора шкафа-купе

Подбор подходящей мебели – это давняя проблема и многие люди понятия не имеют, как правильно подходить к процессу поиска подобных изделий. Важно понимать, что изделия из дерева и разного рода