Що таке система Прозорро

Електронні торги дозволяють організаціям дистанційно взаємодіяти один з одним з метою закупівлі або продажу об’єктів власності, товарів або послуг. Однак для цього необхідні спеціальні майданчики.

Основний функціонал електронного майданчика

Наявність електронного майданчика спрощує для учасників торгів вирішення багатьох організаційних питань, чому особливо сприяють основні функції даної системи:

 1. Інформаційна. Кожному зареєстрованому користувачеві надається можливість ознайомитися з повним переліком організацій, що працюють на електронному майданчику, а також ознайомитися з наявною про них інформацією.
 2. Маркетингова. Система допомагає з пошуком покупців і споживачів плануються до продажу товарів, отримувати достовірні дані про поточні потреби інших організацій і наданих ними послуг.
 3. Рекламна. При розміщенні в системі відомостей про себе компанія автоматично входить в єдиний інформаційний простір в якості одного з його учасників. Викладені дані виявляться в широкому доступі, що незабаром допоможе організації збільшити свою клієнтську базу.
 4. Торгова. Організатори торгів мають право здійснювати цілий комплекс заходів, що стосуються реалізації або покупки будь-яких товарів і послуг.
 5. Аналітична. Користувачі отримують можливість проводити порівняння показників діяльності організацій, що спрощує вибір контрагентів.

Система гарантує безпеку електронного документообігу, дозволяє успішно укладати угоди, здійснювати взаємовигідну торгівлю.

Чим пояснюється висока зацікавленість компаній у цьому проекті?

Для більшості компаній краще саме електронні торги через низку переваг, які сильно виділяють цей варіант на тлі традиційних, а саме:

 • простота і доступність електронних майданчиків для будь-якого користувача;
 • зниження трудових витрат, необхідних для проведення закупівлі і продажу майна;
 • підвищення прозорості угод, поліпшення публічного іміджу;
 • збільшення і зміцнення клієнтської бази;
 • безкоштовна реклама;
 • забезпечення рівними правами всіх учасників угоди;
 • формування чесної конкуренції.

Електронні майданчики дозволяють проводити торгові операції, навіть не покидаючи офіс. Система Прозорро.Продажі спільно з Асоціацією «Біржові та електронні майданчики» aeaep.com.ua вивела торгівлю на абсолютно новий рівень. Тепер взяти участь в торгах може будь-хто, реалізувавши свої товари або послуги за досить вигідними цінами.

Схожі записи

Критерии выбора шкафа-купе

Подбор подходящей мебели – это давняя проблема и многие люди понятия не имеют, как правильно подходить к процессу поиска подобных изделий. Важно понимать, что изделия из дерева и разного рода

Перевод видео и аудиоматериалов на другие языки

Говоря о деятельности агентств, занимающихся переводом, чаще всего к ним обращаются с целью получения переведенных текстов, научных работ, стихотворений и документов. Именно такие услуги считаются наиболее ходовыми и пользуются наибольшим

У питаннях роботи з індивідуальними замовниками

 І хоча, у питаннях роботи з індивідуальними замовниками фінансисти набувають дедалі більшої компетентності, проте досі лишається чимало проблем. Так, закони України «Про іпотечне кредитування, операції з консолідованим іпотечним боргом та