Процедура продажу майна банківських боржників на офіційних майданчиках Прозорро.Продажі -sale.ueex.com.ua

Завдяки прийняттю у жовтні 2019 року нового Кодексу з регулювання процедури банкрутства, реалізація майна боржників нарешті стане прозорою.

За вимогами громадськості, урядом був затверджений чинний механізм з продажу активів збанкрутілих корпорацій через офіційні акредитовані майданчики державного підприємства «Прозорро.Продажі». Завдяки відкритим аукціонам, суспільство нарешті може очікувати чесного та доступного для всіх процесу торгів, прибуток з яких піде саме на покриття боргів збанкрутілих підприємств.

Особливості процедури у системі ProZorro.Sale

Новим законодавством вносяться зміни щодо процесу викупу майна боржників. Регулювання цією сферою забезпечується Кодексом, який відповідає саме за повну фіксацію всіх етапів процесу банкрутства фізичних та юр. осіб. Однією з найважливіших змін є можливість реалізовувати активи банкрутів за допомогою сучасного онлайн-майданчика sale.ueex.com.ua.

Згідно зі статтею №69 Кодексу України, який регулює процес банкрутства, на даний момент продаж майна збанкрутілих підприємств може бути реалізований за допомогою дворівневої електронної системи торгів з підключенням офіційного майданчика sale.ueex.com.ua/filter/bankrupts-property, який має величезний досвід проведення онлайн-торгів. Враховуючи це, реалізація майна компанії-банкрута через підключений до держпідприємства «Прозорро.Продажі» майданчик «Українська енергетична біржа» буде оптимальним рішенням.

Вже зараз ProZorro.Sale проводить багато аукціонів, на яких виставляється державне та комунальне майно. Будь-яка фізична особо та приватне підприємство також може взяти участь у електронних торгах. За три роки діяльності через систему Прозорро.Продажі було проведено дуже багато онлайн-торгів, які стали прикладом великого досвіду працівників системи, за рахунок загальної суми продаж більш ніж 10 млрд. гривень.

Ще одним прикладом чесної та ефективної роботи торговельної системи є довіра громадян, розширення технічних можливостей та постійний контроль за діяльністю під час аукціону.

Фактичні переваги продажу майна через онлайн-аукціони «Прозорро.Продажі»

Громадянин, який уперше зіткається зі сферою торгів, може бути шокований усіма тіньовими домовленостями та порушеннями законодавства, якщо мова йде про банкрутство великий корпорацій. Деякі недобросовісні підприємці можуть використовувати власний процес банкрутства як привід відхилятися від сплати боргів та податків. Зрозуміло, що керівники подібних організацій аж ніяк не зацікавлені у проведенні чесних торгів за майно та погашенні своїх кредитів. Процес навмисного затягування процедури банкрутства є доволі поширеним серед підприємців, тому що під час бюрократичної тяганини вони і досі продовжують отримувати прибутки до своєї кишені. Такі махінації неймовірно шкідливі для державного бюджету країни.

Єдине, що може допомогти вирішити це питання – проведення торгів за допомогою онлайн-аукціонів, тому що вони є цілком прозорими у своїх операціях. Цей сучасний метод дозволить державі суттєво скоротити даремні витрати на підтримку фінансових махінаторів.

Прийняти участь в аукціоні дуже легко за допомогою спеціалістів онлайн-платформи sale.ueex.com.ua, які завжди готові до консультації своїх клієнтів. Знайти більше з приводу відкритих торгів на майданчиках Прозорро.Продажі можна на нашому YouTube каналі, де ви зможете знайти багато відео про онлайн-торги. У разі виникнення будь-яких питань, їх завжди можна поставити нашим кваліфікованим менеджерам на гарячій лінії за номером (044) 337-77-65. Також, рекомендуємо підписатись на нашу поштову розсилку та бота у Телеграмі, щоб завжди бути в курсі новин майданчика.

Схожі записи

Продаж деревини через електронні аукціони

Сучасний портал Прозорро та всі ті можливості, котрі він може вам запропонувати, є досить ефективним механізмом у веденні підприємницької діяльності. Вам варто більше уваги звернути на вказаний сектор, оскільки саме

Система Прозоро: почему стоит остановить свой выбор на торгах

Многие пользователи до сих пор интересуются вопросом, что такое система Прозоро? Почему стоит профессионалам этой площадки доверить свой выбор? Прежде всего, данная проверенная система представляет собой специальную базу данных, находящейся

Приобретение запчастей для сельхозтехники

Современные качественные детали могут иметь принципиально важное значение и обеспечат вас всем необходимым чтобы вы могли рассчитывать на результаты определенного уровня. Следовательно, вам стоит сразу же отыскать надежного продавца деталей,