Інвестиційна програма “Наш дім”

Сьогодні середня забезпеченість житлом в Україні становить 20,1 м2 загальної площі на одну людину. Це у два рази менше, ніж у розвинутих країнах світу. Обсяги будівництва житла за останні роки знизились більше ніж у 2,5 разу, у той час як потреба у ньому невпинно зростає. За рахунок державних централізованих капіталовкладень сьогодні будується лише 3,5% житла, і надії на те, що вони різко збільшаться, є марними.
У Програмі починають активно працювати кошти громадян. Їхні інвестиції вкладаються у реальний сектор економіки. В країні росте інвестиційний потенціал, починає діяти фінансовий мультиплікатор, і до державного бюджету в результаті збільшення валового продукту надходять додаткові кошти.
Програмою передбачено різні системи фінансової підтримки, заохочення інвестиційної діяльності. Чим більший розмір інвестицій, тим більше житла може бути збудовано і придбано за ці кошти. Програма дає можливість поліпшити житлові умови, нагромадити певний капітал для придбання квартири чи власного будинку.

Призначення Програми

Підтримати житлове будівництво в Україні, залучаючи кошти (інвестиції) українських та іноземних юридичних і фізичних осіб.


Надати можливість учасникам Програми, незалежно від місця проживання в Україні та матеріального стану, придбати квартиру або поліпшити житлові умови. Основні витрати – за рахунок Програми за умови активної участі в ній і виконання передбачених вимог.


Підтримати інвесторів, які об’єдналися для реалізації Програми.
Допомогти у формуванні власної мережі учасників для досягнення більш швидкого результату Програми.


Реалізувати можливості безризикового фінансового вступу до Програми. Іншої мети, окрім зазначеної, Програма не має і не декларує.
Програма розрахована на колективну взаємодопомогу її учасників, об’єднаних за інтересами і можливостями самореалізації. Вона базується на засадах вільного волевиявлення учасника, дає стабільність, надійність і гарантії. Все це формує і забезпечує той колектив, до якого входить конкретний Учасник Програми. Ми допомагаємо кожному знайти своє покликання, самореалізуватися і утвердити свою життєву позицію.


Ваше благополуччя завжди прямо пропорційне затраченим зусиллям!


Отже, беручи участь у Програмі, Ви:
– започатковуєте власний бізнес;
– самостійно плануєте свою діяльність;
– одержуєте фінансову підтримку;
– інвестуєте українське виробництво;

І нарешті – отримуєте можливість стати власником квартири чи будинку в столиці України – м. Києві або в будь-якому іншому місті чи регіоні нашої держави!