Безпечні угоди з продажу деревини

В Україні були запущені продажу необробленої деревини через публічні аукціони Прозорро. З даною ініціативою виступило Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища. Перехід на електронні торги повинен стати тим механізмом, який дозволить вивести торгівлю українською деревиною з тіні і вирівняти ціни на сировину.

Які угоди проводяться через електронні майданчики Prozorro

Запуск електронних аукціонів з продажу необробленої деревини через публічні аукціони відкриває нові можливості, як для продавців, так і для покупців. Такі угоди безпечні, дозволяють піти від посередників, продавцям – збільшити кількість покупців з усієї території України, а покупцям – отримати вигідні умови і виключити ризик корупції, шахрайства з боку постачальника.

Через Прозорро повинні проводитися з усіма угодами, пов’язані з продажем деревини об’ємом від 150 куб. м і вартістю від 200 тис. грн, за винятком випадків:

  1. Коли сировина постачається для потреб ЗСУ;
  2. Коли сировина постачається для потреб національної безпеки;
  3. Коли мова йде про угоди між фізичними особами;
  4. Настання надзвичайних ситуацій та стихійних лих.

Угоди через Prozorro.Sale гарантують учасникам прозорі і чесні умови. Брати участь у всіх заходах на біржі можуть громадяни України, вітчизняні та іноземні підприємства.

Переваги торгівлі на офіційних майданчиках Прозорро

Для участі в публічних аукціонах Prozorro необхідно зареєструватися на акредитованій торговому майданчику та оплатити платіж за реєстрацію, гарантійний внесок. Це мінімальні внески, за які користувачі отримують доступ до сервісу, захист інформації, прозорість, безпека угод і вигідні умови торгівлі необробленою деревиною.

Практика показує, що все більше лісозаготівельних компаній і покупців деревини довіряють Prozorro. Відкритість аукціонів гарантує прозорість угод, відсутність корупції і захист від недобросовісних постачальників. Так як торги проводяться публічно, в них беруть участь найбільші лісгоспи України, знижується ризик спекуляції і штучного завищення цін.Зареєструватися на офіційному майданчику та отримати додаткову інформацію можна за посиланням: uub.in.ua.

Схожі записи

Преимущества стеклянных и деревянных межкомнатных дверей

Не всегда так легко подобрать межкомнатные двери, чтобы они идеально вписались в интерьер помещения. Порой, этому могут мешать различные сторонние факторы. Какие-то двери могут не подходить под интерьер из-за неудачно

Іпотека: крок уперед, два кроки назад

Хоча сама іпотека відома з доби стародавньої Греції, перспективи її розвитку в Україні лишаються невизначеними. Принаймні, такий висновок можна було зробити з доповідей, зроблених учасниками Міжнародної науково-практичної конференції «Іпотечний ринок

Приобретение запчастей для сельхозтехники

Современные качественные детали могут иметь принципиально важное значение и обеспечат вас всем необходимым чтобы вы могли рассчитывать на результаты определенного уровня. Следовательно, вам стоит сразу же отыскать надежного продавца деталей,